Garance kvality

Všechny produkty nakupujeme výhradně od spolehlivých a ověřených výrobců. 

Víno je náš každodenní zájem, záliba a radost. Vybíráme ho – a vždy nové ročníky pravidelně ochutnáváme - osobně u vinařů. Mnozí z nich už jsou dnes naši přátelé a my známe jejich způsob práce a vztah k vinicím. Všechna vína, která najdete na našich stránkách, pijeme i my. Žádná jiná nemáme, a když je vybíráme, tak s vědomím, že si sami každý večer jedno z nich otevřeme. Do nabídky nezařadíme žádné víno, o kterém nejsme stoprocentně přesvědčeni.

Naši dopravci garantují komfortní teplotou nákladu po celou dobu přepravy. V našem sklepě teplota nikdy nepřekročí rozmezí 14 – 18°C, proto můžeme archivovat vína dlouhou řadu let. Vína určená k archivaci jsou uložena v uzavřených dřevěných boxech vystlaných dřevitou vlnou. Pravidelně degustujeme starší ročníky, abychom měli kontrolu na jejich vývojem. Vína BIO původu jsou na stránkách i na vinětě zřetelně označena.

Všechny kosmetické výrobky v naší nabídce jsou ekologické, respektují životní prostředí a často jsou v kvalitě BIO a certifikované nezávislou mezinárodní certifikační společností ECOCERT a dalšími.