BIO JEMNÉ MÝDLO OKVĚTNÍ PLÁTKY RŮŽE 100 g

Jemné mýdlo BIO z luxusní řady značky La Corvette je vyrobené z organických rostlinných olejů a přírodní vůně růže. Má BIO certifikát COSMOS ORGANIC od nezávislé mezinárodní společnosti Ecocert Greenlife. Pokožku jemně čistí a zároveň ji jemně provoní.

89 Kč
s DPH


O produktu

Toto přírodní BIO dodá pokožce hebkost a rafinovanou a jemnou vůni růže. Je vhodné pro všechny typy pleti, pro každodenní používání.

Více než 99 % jeho složek je přírodního původu, z toho 75 % pochází z ekologického zemědělství. Neobsahuje barviva, parabeny ani EDTA (kyselinu ethylendiamintetraoctovou). 

Neobsahuje barviva, parabeny ani EDTA (kyselinu ethylendiamintetraoctovou). 

Složení

Sodium Palmate*, Sodium Palm Kernelate*, Aqua (voda), Parfum** (vůně), Glycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetát, Chlorid sodný, Kyselina citronová, Hydroxid sodný, Geraniol, Citronellol.

* Zpracováno z organických složek.
** Přírodní vůně
Oleje certifikované RSPO (Roundtable on Sustainable Oil / Společnost kulatého stolu pro udržitelný palmový olej), z udržitelně obhospodařovaných plantáží, s ohledem na životní prostředí a místní kultury.

Doporučení

BIO mýdlo s vůní okvětních plátků růže je ideální pro každodenní mytí rukou i těla celé rodiny. Pouze vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima, v případě vniknutí do očí vypláchněte čistou vodou.

Dostupnost

Skladem
Kód: 0341
Bio ano
Hypoalergenní ano
Na problematickou pleť ano
Vhodné pro děti ano
Hmotnost [g] 100