TEKUTÉ ČERNÉ MÝDLO S OLIVOVÝM OLEJEM VE SPREJI 750 ml

Vynikající víceúčelový přírodní produkt pro ekologickou údržbu domácnosti a zahrady, připravený k okamžitému použití. Aplikuje se rozprašovačem přímo na povrchy a nevyžaduje oplachování. Nahradí velkou část chemických prostředků.

Má velmi jemnou a nevtíravou vůni hořkých mandlí.

245 Kč
s DPH


O produktu

Vynikající k čištění, odmaštění a leštění všech povrchů (pracovních desek, digestoří, dřezů, baterií, trouby, kamen a podobně). Výborně se hodí i na nádobí, dodá lesk skleněným a nerezovým předmětům.

Na zahradě ekologicky ochrání rostliny: velmi dobře odpuzuje mšice, červce a svilušky.

Je vyrobený na bázi mýdla z olivového oleje, 99,6 % jeho ingrediencí je rostlinného původu. Neobsahuje rozpouštědla ani barviva, je šetrný k pokožce i k životnímu prostředí. Biologicky odbouratelný.

Zajímá vás víc? Přečtěte si náš článek v blogu: https://www.francouzskydum.cz/cz/novinky-a-zajimavosti/50-cerne-mydlo---tipy-na-pouziti-v-domacnosti

 

Složení

˂ 5 % mýdlo s olivovým olejem. Obsahuje také vodu, sekvestrant, parfém, glycerin, lněný olej

Doporučení

K čištění a odmaštění povrchů: Nastříkejte přímo na povrch a otřete suchým hadříkem. Není třeba oplachovat. 

Na zahradě jako repelent: Nastříkejte přímo na rostliny, nezapomeňte na ohyby listů. Vyvarujte se postřiku na slunci a v horku.

99,6 % ingrediencí tekutého černého mýdla s olivovým olejem ve spreji je přírodního původu. Produkt je certifikován jako ekologický čisticí prostředek podle normy ECOCERT (http://detergents.ecocert.com).

Uchovávejte mimo dosah dětí a vyvarujte se kontaktu s očima.

Dostupnost

Skladem
Kód: 0259
Hypoalergenní ano
Na problematickou pleť ano
Hmotnost [g] 0
Objem (ml) 750
Vhodné pro děti ne