EKOLOGICKÝ ČISTICÍ SPREJ NA OKNA

Čistič oken La Corvette je obohacen o organickou šalvěj. Čistí a dodá lesk všem skleněným povrchům, jako jsou okna, zrcadla, konferenční stolky a podobně.

Je vyroben na bázi mýdla z olivového oleje, 99,8 % složek je rostlinného původu. Neobsahuje rozpouštědla, barviva ani parfém. Je šetrný k pokožce i k životnímu prostředí. Biologicky odbouratelný.

165 Kč
s DPH


O produktu

Čisticí sprej na okna je produkt připravený k okamžitému použití – aplikuje se přímo na povrchy a nevyžaduje oplachování.

Přírodní složení, certifikováno společností ECOCERT: Tento produkt je certifikován ECODETERGENT od společnosti Ecocert Greenlife podle standardu ECOCERT (k dispozici na http://detergents.ecocert.com), 99,8 % jeho složek je přírodního původu.


Složení

Složení: Obsahuje méně než 5 % neiontových povrchově aktivních látek, parfém, benzoan sodný, sorbát draselný.

Dále obsahuje: vodu, alkoholy, denaturující látky, výtažek z tymiánu* (výtažek z listů tymiánu obecného), destilát šalvěje* (listová voda ze šalvěje lékařské), destilát z levandule* (květová voda z levandule lékařské), glycerin, korektor pH.

* Ingredience z ekologického zemědělství

Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek při aplikaci nevdechujte.


Doporučení

TIPY A RADY:

Čisticí sprej na sklo a okna je připravený k okamžitému použití - nastříkejte přímo na čištěný povrch a vyleštěte suchým hadříkem. Nevyžaduje oplachování.


Dostupnost

Skladem
Kód: 0185
Objem (ml) 750
Hypoalergenní ano
Na problematickou pleť ano