KOSTKA OLIVOVÉHO MÝDLA Z MARSEILLE V KRABIČCE 300 g

Toto tradiční hypoalergenní mýdlo s olivovým olejem šetrně pečuje o Vaši pleť, je velmi vhodné pro alergickou, citlivou nebo podrážděnou pokožku i pro malé děti. Je zároveň ekologické a biologicky odbouratelné.

169 Kč
s DPH


O produktu

Mýdlo je 100 % přírodního původu, vyrábí se výhradně z rostlinných olejů, bez palmového oleje, barviv, vůní a konzervačních látek. Lze jej použít nejen k osobní hygieně, ale také na prádlo nebo při úklidu v domácnosti.

Výhodné balení v podobě hranolu je dodáváno v hezké lepenkové krabici. Hranol mýdla z Marseille La Corvette můžete skladovat dlouhou dobu a odkrajovat z něj části podle vlastní potřeby.

Přírodní složení je garantováno certifikátem ECOCERT Greenlife podle standardu COSMOS.

Marseillská mýdla La Corvette respektují chartu řemeslné výroby stanovenou odbornou unií Union des Professionels du Savon de Marseille, jejímž je Savonnerie du Midi zakládajícím členem. Registrovaná ochranná známka zaručuje:

-        Tradiční výrobní postup vaření v původním dobovém kotli,

-        Tradiční složení marseillského mýdla z původních surovin a výhradně rostlinných olejů, bez přísad, konzervačních látek a parfémů,

-        Místo výroby v departmánu Bouches-du-Rhône, historické kolébce marseillského mýdla

Více najdete v našem blogu: https://www.francouzskydum.cz/cz/novinky-a-zajimavosti/37-o-marseillskem-mydle


Složení

Složení: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Chloride, Sodiu mHydroxide

Doporučení

TIPY A RADY

Marseillské mýdlo má všestranné využití:

K osobní hygieně

-        Nahradí sprchový gel, syntetická mýdla a dokonce i šampon.

-        Dermatologové ho doporučují na citlivou pokožku (ekzémy, alergie a podobně).

-        Poslouží i místo pěny na holení – vytváří bohatou pěnu.

-        Můžete ho dokonce použít i ke zklidnění ran, pomůže při hojení odřenin.

V domácnosti

-        Odstranění skvrn: potřete skvrnu za sucha navlhčeným kusem mýdla. Vytvořte na látce pěnu, nechte 10 minut působit a opláchněte vodou.

-        Ekologický prostředek na praní: nastrouhejte trochu mýdla struhadlem. Hrst získaných hoblin (asi 60 g) nařeďte v 1 litru horké vody. Protřepejte a nechte stát 24 hodin. Znovu promíchejte a přidejte 1 l studené vody. Váš ekologický prací prostředek je připraven! Před každým použitím ho dobře protřepejte.

-        Ekologický odmašťovací prostředek a čistidlo na stěny, podlahy a povrchy v domácnosti: zřeďte hobliny mýdla v malém množství horké vody. Použijte k umývání povrchů, stěn a podlah, poté opláchněte čistou vodou.

Na cestách

Marseillské mýdlo je praktický, výhodný a minimalistický víceúčelový pomocník při cestování, který zaručeně ušetří spoustu místa ve Vašem zavazadle!

Věděli jste?

Mýdlo z Marseille pomáhá zmírnit křeče a revmatismus! Jednoduše vložte kousek marseillského mýdla mezi prostěradla na dno postele.


Dostupnost

Skladem
Kód: 0131
Hmotnost [g] 300
Hypoalergenní ano
Na problematickou pleť ano
Vhodné na obličej ano
Vhodné pro děti ano